Föremål som liknar etsningar Ej signerad
7433 Gravyrer/etsni..
Sold: SEK 250
Sold den 25 mars 2024
4299 ETCHINGS
Sold: SEK 350
Sold den 13 november 2023
8124 ETCHINGS
Sold: SEK 900
Sold den 11 september 2023
6072 ETCHINGS
Sold: SEK 500
Sold den 3 juli 2023
5193 ETCHINGS
Sold: SEK 200
Sold den 1 maj 2023
8152 COLOR ETCHINGS
Sold: SEK 100
Sold den 3 april 2023
4087 COLOR ETCHINGS
Sold: SEK 250
Sold den 16 januari 2023
4088 COLOR ETCHINGS
Sold: SEK 150
Sold den 16 januari 2023
4227 ETCHINGS
Sold: SEK 800
Sold den 16 januari 2023