7313 LITOGRAPH IN C..
efter Toulouse-Lautrec, ej signerad, Ryttare, 45x34,
Sold: SEK 250
Sold den 5 december 2016 -
3130 LITOGRAPH
Efter Toulouse-Lautrec, 39/100, subject: 52x41,
Sold: SEK 600
Sold den 12 januari 2015
Föremål som liknar litografi Efter Toulouse-Lautrec
- Matches
- alla
- Show all