Föremål som liknar golvvaser Kina
7521 Golvvaser
Ett par, Kina, 1900-talets andra hälft. Höjd: 61 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 6 december 2021
5045 Golvvaser
Ett par, Kina. Höjd: 59 ( en lagad)
Såld: 1.600 kr
Såldes den 8 mars 2021
2218 Golvvaser
ett par, nutida, Kina. Höjd: 57 cm
Såld: 12.000 kr
Såldes den 29 juni 2020
7587 Golvvaser
Ett par, Kina. Höjd: 58 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 maj 2019
8625 Golvvaser
Ett par, Kina. Höjd: 60
Såld: 500 kr
Såldes den 4 mars 2019
1102 Golvvaser
Ett par, Kina, 1900-tal. Höjd: 44
Såld: 4.000 kr
Såldes den 7 maj 2018
9451 Golvvaser
ett par, Kina, Imaridekor. Höjd: 36 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 30 april 2018
8101 Golvvaser
ett par, Kina, höjd: 45 cm
Såld: 4.400 kr
Såldes den 27 november 2017
4172 Golvvaser
Ett par, Kina, höjd: 52 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 2 oktober 2017