3465 PORCELAIN
17-del, Kina 1700-tal, damages.
Sold: SEK 900
Sold den 9 november 2009 -
1356 PORCELAIN
2-del, Kina 1700-tal, height: 5-9, nagg.
Sold: SEK 300
Sold den 14 september 2009 -
3207 PORCELAIN
Sold: SEK 200
Sold den 25 augusti 2008
Föremål som liknar porslin Kina 1700-tal
- Matches
- alla
- Show all