7028 Chuval
Sold: SEK 1500
Sold den 7 december 2009 -
1001 Chuval
Sold: SEK 2900
Sold den 26 maj 2008 -
3021 Chuval
Sold: SEK 3500
Sold den 8 maj 2006
8542 Chuval
Tekke semi-antik, 71x116 (slitage)
Sold: SEK 1500
Sold den 10 april 2006 -
3173 Chuval
antik Tekke, 80x145 (skador)
Sold: SEK 500
Sold den 30 januari 2006 -
1018 Chuval
Sold: SEK 4300
Sold den 24 oktober 2005