9138 ICE CREAM SPOONS
6 parts. silver. stämplar. Wien 1856. , length: 16,
Sold: SEK 1400
Sold den 7 december 2009 -
2349 Glasskedar
Silver, 12 st, Frankrike, 1800-talets slut
Sold: SEK 1400
Sold den 12 januari 2009 -
3358 Glasskedar
11 st, silver, K. Andersson, 1940-tal modell antik
Sold: SEK 2600
Sold den 6 oktober 2008
Föremål som liknar glasskedar silver
- Matches
- alla
- Show all