Föremål som liknar kryddset Gustavsberg
2018 SPICE SET
Sold: SEK 400
Sold den 5 september 2022
8506 SPICE SET
Sold: SEK 800
Sold den 24 maj 2022
6069 SPICE SET
Sold: SEK 400
Sold den 27 maj 2019
7033 SPICE SET
Sold: SEK 1100
Sold den 22 februari 2016
3240 SPICE SET
13 del. Pyro, Gustavsberg, Sweden, repaired, nagg.
Sold: SEK 1100
Sold den 20 december 2010
5388 Kryddset
9 del. Gustavsberg
Sold: SEK 450
Sold den 5 maj 2008
3002 Kryddset
12 del. Gustavsberg, (skador)
Sold: SEK 1100
Sold den 28 april 2008
3393 Kryddset
Pyro Gustavsberg 8 del ( Kanelburken skadad botten)
Sold: SEK 500
Sold den 18 juni 2007
4653 Kryddset
2 olika Gustavsberg/Gefle, ca 15 del
Sold: SEK 300
Sold den 12 februari 2007