6067 WATERCOLOUR
Sold: SEK 800
Sold den 5 juli 2021 -
3649 Akvarell
Verner Molin, 1937, Paris, Religiöst motiv, 54 x 42
Sold: SEK 300
Sold den 3 december 2007 -
3184 Akvareller
2 st, Verner Molin, 1952 resp 1970
Sold: SEK 3400
Sold den 25 april 2005
1212 WATERCOLOURS
2 st, Verner Molin, 60-tal
Sold: SEK 2500
Sold den 5 maj 2003