Föremål som liknar stolar Senbarockstil
7341 ARMCHAIRS
Sold: SEK 600
Sold den 3 april 2023
5275 CHAIRS
3 pcs, senbarockstil,
Sold: SEK 1100
Sold den 5 december 2022
5035 CHAIRS
Sold: SEK 7600
Sold den 29 augusti 2022
6071 CHAIRS
4 pcs, Senbarockstil, 1920s,
Sold: SEK 1100
Sold den 21 september 2020
6258 CHAIRS
one pair, senbarockstil,
Sold: SEK 250
Sold den 3 augusti 2020
7633 CHAIRS
4 pieces, Senbarockstil,
Sold: SEK 200
Sold den 17 juli 2017
9396 CHAIRS
4 pcs, Senbarockstil, painted,
Sold: SEK 600
Sold den 5 juni 2017
2168 CHAIRS
Ett pairs, senbarockstil,
Sold: SEK 200
Sold den 8 augusti 2016
9337 ARMCHAIRS
Ett pairs, senbarockstil, ek, slitage, skador.
Sold: SEK 600
Sold den 28 mars 2016