2163 BERGERE
Louis XVI-stil, late 19th century,
Sold: SEK 1000
Sold den 24 februari 2014 -
4098 Bergère
sent 1800-tal, förgylld, dunplymå, fläckigt tyg,
Sold: SEK 4100
Sold den 20 april 2009
Föremål som liknar bergère sent 1800-tal
- Matches
- alla
- Show all