4173 Lockurna
Kina 1800-tal, height: 44,
Sold: SEK 1500
Sold den 20 april 2009 -
4003 Lockurna
Kina 1800-tal, höjd: 44
Sold: SEK 1500
Sold den 25 augusti 2008 -
6298 Lockurna
Kina 1800-tal, höjd: 50 (lock med lagning)
Sold: SEK 6100
Sold den 18 december 2006
3191 Lockurna
Kina 1800-tal, H.47 (nagg)
Sold: SEK 5400
Sold den 20 juni 2005