7274 LIGHTING ARMAT..
1960s, veckad plast, height: 30 ca,
Sold: SEK 250
Sold den 16 oktober 2017 -
3375 LIGHTING ARMAT..
!The One", Dia80, Veckad plast,
Sold: SEK 600
Sold den 22 oktober 2012 -
2116 Takarmatur
60/70-tal, veckad plast, Orange, höjd: 30 (skador)
Sold: SEK 100
Sold den 27 augusti 2007
Föremål som liknar takarmatur veckad plast
- Matches
- alla
- Show all