Föremål som liknar Erik
7068 Färgetsning
Såld: 800 kr
Såldes den 19 januari 2026
7126 Gafflar
Såld: 7.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
6678 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
6745 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026
1010 Stolar
Såld: 12.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6505 Blandteknik
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6784 Pälsjacka
Såld: 900 kr
Såldes den 12 januari 2026
6506 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 12 januari 2026
6268 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026