FURNITURE / Tables / Coffee table 10302313

nr 1030 2313

COFFEE TABLE

1920s, diameter: 100 cm, height: 62 cm, wear.

1920-tal, diameter: 100 cm, höjd: 62 cm

Condition: slitage

800

SEK 1600

Monday April 11 2016
at 19:43:41