FURNITURE / Dining Room Furniture / Dining room set 10031270
nr 1003 1270
DINING ROOM SET
Gustavian style, matbord + 6 stolar, 2 st ilägg, wear, damages.
Gustaviansk stil, matbord + 6 stolar, 2 st ilägg
Condition: slitage, skador
1500
SEK 800
Sunday December 20 2015
at 20:07:09
700 kr
700 kr
700 kr (Robot)
Den Gustavianska stilen