KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14232080
nr 1423 2080
Ellen Jolin
(1854-1939), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1918, "Djurgårdsstaden", 35x25, yttermått inklusive ram: 38x27 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:51:51
300 kr
450 kr
600 kr
Ellen Jolin
Läs mer om Ellen Jolin