GLASS & CERAMICS / Figurines / Figurine 11132530
nr 1113 2530
FIGURINE
Meissen, 1800-tal, höjd 21 cm, skador, lagade fingrar.
Meissen, 1800-tal, höjd 21 cm
Condition: skador, lagade fingrar
2000
SEK 1500
Monday June 5 2017
at 18:08:48
5/6 00:21:16