FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 11029223
nr 1102 9223
STOOL
1950s, wear.
1950-tal
Condition: slitage
SEK 350
Monday April 17 2017
at 20:16:21
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr