MISCELLANEOUS / Musical Instruments / Violin 7538509
nr 753 8509
VIOLIN
+ bow, , wear, damages.
+ stråke,
Condition: slitage, skador
SEK 300
Monday April 16 2012
at 19:27:45
10/4 09:03:58
250 kr
16/4 14:11:04