KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897186
nr 1489 7186
Oscar Keen
(1867-1949), Sverige
Oljemålning, Interiör. Signerad, daterad 1919. Olja på pannå, 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 38x47 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 12 september 2022
kl 20:40:09
1.500 kr
2.000 kr
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)