ART / Oil paintings / Oil painting 9298192
nr 929 8192
OIL PAINTING
Gerda Höglund, Munk, 53 x 45, wear, damages.
Gerda Höglund, Munk, 53 x 45
Condition: slitage, skador
2000
SEK 1000
Monday December 8 2014
at 19:06:03
8/12 12:47:15