ART / Watercolor paintings & Drawings / Akvarell 4413699
nr 441 3699
Akvarell
Lenght: ()
orientaliskt motiv, Sign. Mariano Garcia Roma -86, 80x56
10000
SEK 25000
Monday November 27 2006
at 16:00:01
Signe Persson-Melin (f. 1925)