LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Skålfat + blomampel 7696337
nr 769 6337
Skålfat + blomampel
China/Japan, Dia24, height: 21, wear, damages.
Kina/Japan, Dia24, höjd: 21
Condition: slitage, skador
600
SEK 350
Monday August 6 2012
at 19:55:41
150 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr