KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9195014

nr 919 5014

Roger Risberg

(1956-2011), Sverige

Teckning, Roger Risberg (1956-2011), Katt i solsken, tusch, signerad RR, Bladets mått: 28, 5x21. Proveniens Galerie Bel´Art ur privat samling

Kondition: Smuts/fläckar

Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

400 kr

måndag 20 oktober 2014
kl 18:54:58

16/10 13:37:39 1      Vinnande bud

Roger Risberg

Läs mer om Roger Risberg