ART / Lithographs / Giclée 13966017
nr 1396 6017
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Jonas Lundh (b. 1965), Sweden. "Landskap med hus". Signed, numbered 74/100, unframed, 30x42 cm,
Gicléetryck, "Landskap med hus". Signerad, numrerad 74/100, oramat löst blad, 30x42 cm
Jonas Lundh, Swedish artist born in Fagersta 1965.
SEK 100
Monday May 10 2021
at 20:35:17
6/5 00:34:15