ART / Lithographs / Graphic art 7775604
nr 777 5604
GRAPHIC ART
signed, 8/8, framed, subject size: 57 x 97,
signerad, 8/8, Ramad, motivets mått: 57 x 97
300
SEK 100
Monday September 17 2012
at 17:45:18
16/9 16:51:54