KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17036421

nr 1703 6421

Bruno Karlsson

(1927-2020), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -76, parklandskap. Olja på duk, 67x48 cm, yttermått inklusive ram: 83x65 cm

Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 26 maj 2025
kl 20:55:55

22/5 22:53:43 1      100 kr
26/5 20:38:15 2      Vinnande bud

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson