ART / Oil paintings / Oil painting 13464006
nr 1346 4006
OIL PAINTING
unidentified artist. Signed, slagskepp. Oil on canvas, 46x42,
Oidentifierad konstnär. Signerad, slagskepp. Olja på duk, 46x42 cm
600
SEK 450
Monday September 7 2020
at 19:48:28
300 kr
350 kr
400 kr