ART / Lithographs / Litografiskt tryck 7539439
nr 753 9439
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
efter Joan Miró, subject size: 26x20,
Litografiskt tryck, efter Joan Miró, motivets mått: 26x20
300
SEK 100
Monday April 16 2012
at 17:51:27
15/4 20:24:33