SILVER & METAL / Silver / Raguskål 6721050

nr 672 1050

Raguskål

silver. stämplar. Petter Henning Gläser 1696. Oval form på tre kulfötter. Broskformade hänklar. , length: 30, bredd: 17, height: 12. Lagniing,

silver. stämplar. Petter Henning Gläser, Stockholm 1696. Oval form på tre kulfötter. Broskformade hänklar. , längd: 30, bredd: 17, höjd: 12. Mindre lagning

80000

SEK 80000

Monday December 6 2010
at 19:10:00

5/12 23:22:53 1      Vinnande bud

  • Thema-auction
  • Dec 6

Silver

Read more about Silver