SILVER & METAL / Silver / Raguskål 6721050
nr 672 1050
Raguskål
silver. stämplar. Petter Henning Gläser 1696. Oval form på tre kulfötter. Broskformade hänklar. , length: 30, bredd: 17, height: 12. Lagniing,
silver. stämplar. Petter Henning Gläser, Stockholm 1696. Oval form på tre kulfötter. Broskformade hänklar. , längd: 30, bredd: 17, höjd: 12. Mindre lagning
80000
SEK 80000
Monday December 6 2010
at 19:10:00
5/12 23:22:53
- Thema-auction
Dec 6
Silver
Read more about Silver