KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16326351
*
nr 1632 6351
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, fruktstilleben, nutida. Olja på duk, 65x45 cm, yttermått inklusive ram: 86x66 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 juli 2024
kl 19:51:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/7 19:03:20
1
300 kr
14/7 23:04:59
2
350 kr
15/7 19:41:04
3
Vinnande bud
15/7 19:46:45
2
500 kr
15/7 19:46:45
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad fruktstilleben nutida olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10
-
6745 Oljemålning
Carl Erik Trulsson, Signerad, Tussilago. Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:32
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1632 6351
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, fruktstilleben, nutida. Olja på duk, 65x45 cm, yttermått inklusive ram: 86x66 cm
| Utrop: | 700 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 15 juli 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/7 19:03:20 | 1 | 300 kr |
| 14/7 23:04:59 | 2 | 350 kr |
| 15/7 19:41:04 | 3 | Vinnande bud |
| 15/7 19:46:45 | 2 | 500 kr |
| 15/7 19:46:45 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad fruktstilleben nutida olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10 -
6745 Oljemålning
Carl Erik Trulsson, Signerad, Tussilago. Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:32



