ART / Lithographs / Litograph in colors 10256210
nr 1025 6210
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Ulf Wahlberg (b. 1938), numrerade och signerade, motivet: 30x40, löst blad,
LITOGRAPH IN COLORS, Ulf Wahlberg (f. 1938), numrerade och signerade, motivet: 30x40, löst blad
Ulf Wahlberg, Swedish painter and draughtsman, born 1938
600
SEK 300
Monday Mars 14 2016
at 19:13:41
14/3 17:18:52
- Thema-auction
Mar 14
Read more about Grafik