MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 7663505
nr 766 3505
CARPET
Galleri, Pakistansk Bochara, 95 x 327, wear, damages.
Galleri, Pakistansk Bochara, 95 x 327
Condition: slitage, skador
300
SEK 400
Monday July 2 2012
at 17:27:50
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
350 kr