BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmaturer 15816095
nr 1581 6095
Takarmaturer
2 st, Carl Thore, mässing. Diameter: . 24 cm. Höjd: 17 cm
Kondition: slitage, bucklor
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 november 2023
kl 19:20:41
300 kr
Mässing