KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 11955055

nr 1195 5055

Gravyrer

2 st, motiv med tigrar. Motivet: 47x62 cm

Kondition: ramskador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 6 augusti 2018
kl 20:37:43

3/8 18:49:20 1      700 kr
4/8 21:56:49 2      Vinnande bud