MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 6491069

nr 649 1069

MIRROR

late 19th century, height: 120,

Sent 1800-tal, höjd: 120

Condition: slitage, skador

300

SEK 650

Monday August 2 2010
at 19:32:21