KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16086016
nr 1608 6016
Arup Jensen
(1906-1956), Danmark
Oljemålning, Fiskeläge. Signerad. Olja på duk, 67x96 cm, yttermått inklusive ram: 81x110
Arup Jensen, dansk målare född 1906, död 1956.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:55:12
25/3 17:52:46