KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16086016

nr 1608 6016

Arup Jensen

(1906-1956), Danmark

Oljemålning, Fiskeläge. Signerad. Olja på duk, 67x96 cm, yttermått inklusive ram: 81x110

Arup Jensen, dansk målare född 1906, död 1956.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 mars 2024
kl 20:55:12

25/3 17:52:46 1      Vinnande bud

Arup Jensen

Läs mer om Arup Jensen