MISCELLANEOUS / Toys / Plåtbilar 8963642

nr 896 3642

Plåtbilar

2 pcs, old, wear, damages.

2 st, modell äldre

Condition: slitage, skador

400

SEK 100

Monday May 26 2014
at 19:51:03

26/5 08:58:10 1      Vinnande bud