KONST / Litografier / Färglitografi 16449247
nr 1644 9247
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Signerad, numrerad 16/150, daterad - 78. Färglitografi, bildmått: 70x551 cm, yttermått inklusive ram: 83x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:44:12
23/9 08:09:00
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks