ART / Lithographs / Litograph 7797347
nr 779 7347
LITOGRAPH
Efter Toulose Lautrec, subject size: 28x22,
efter Henri de Toulouse-Lautrec, motivets mått: 28x22
300
SEK 100
Monday September 24 2012
at 19:39:51
24/9 17:08:42