KONST / Litografier / Färglitografi 10562482

nr 1056 2482

Färglitografi

signerad, 46/350, Tårtkalas, motivet: 54x40

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 19 september 2016
kl 19:46:18