GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinnerware 8064322
nr 806 4322
DINNERWARE
Gustafsberg, 'Östersund' 1910-tal, wear.
ca 35 del, Gustafsberg, 'Östersund' 1910-tal, Bla Terrin
Condition: slitage
800
SEK 200
Monday February 4 2013
at 20:16:21
4/2 15:54:06
150 kr
4/2 17:30:35