ART / Etchings etc / Carborundumetsning 13557042
nr 1355 7042
Gio Pomodoro
(1930-2002), Italien
Gio Pomodoro (1930-2002), Italy. Signed. Signed, numbered 1/11. Sheet: 50x70 cm,
Carborundumetsning, Signerad. Signerad, numrerad 1/11. Bladets mått: 50x70 cm
Giò Pomodoro, Italian sculptor, printmaker and stage designer born 1930, dead 2002.
1000
SEK 7800
Monday October 19 2020
at 18:55:01
900 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
1.200 kr
2.000 kr
1.500 kr
1.600 kr (Robot)
3.400 kr
4.000 kr
5.200 kr
6.000 kr
7.600 kr
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik
Gio Pomodoro
Read more about Gio Pomodoro