GLASS & CERAMICS / Ceramics / Kakelplatta (dds) 4621009

nr 462 1009

Kakelplatta (dds)

Lenght: ()

Wilhelm Kåge (1889-1960), Gustavsberg studio, 15, 5x15, 5, produktionsskada, mindre lagning, signerad a tergo med studiohanden

Yes

1000

SEK 1100

Monday April 23 2007
at 16:00:00

29/3 18:40:53 1      1.000 kr
22/4 17:07:10 2      Vinnande bud

  • Thema-auction
  • Apr 23

KÃ…GE

Tema april på Metropol är W

Read more about KÃ…GE
Gustavsbergs Studio