GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner set 17474048
nr 1747 4048
DINNER SET
Mågestellet, Bing & Grøndahl, Denmark, skapad 1895 av Fanny Garde (1855-1928), 32 del,
Måsen, Bing & Grøndahl, skapad 1895 av Fanny Garde (1855-1928), 32 del
Condition: bruksslitage, nagg och sprickor förekommer
700
SEK 700
Monday December 8 2025
at 18:58:06
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
500 kr (Robot)
600 kr