KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahäst 9556606
nr 955 6606
Dalahäst
höjd: 21 cm
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 april 2015
kl 18:31:57
150 kr
300 kr