MISCELLANEOUS / Toys / Dockvagn + docka 7405105
nr 740 5105
Dockvagn + docka
1920s, wear.
20-tal
Condition: slitage
300
SEK 600
Monday February 13 2012
at 17:59:30
200 kr
200 kr
250 kr
400 kr
500 kr
550 kr