KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11607565

nr 1160 7565

Lasse Söderberg

(f. 1941), Sverige

Etsning, Ã…sa, 145/260, signerad, motivet: 26,5x22,5

Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.

måndag 5 februari 2018
kl 19:59:39

Lasse Söderberg

Läs mer om Lasse Söderberg