ART / Lithographs / Litographs in colors 7538416
nr 753 8416
LITOGRAPHS IN COLORS
Alf Olsson, Adam & Eva, signed, -76, 246/350, sheet: 45x54, unframed,
Alf Olsson, Adam & Eva, signerade, -76, 246/350, bladets mått: 45x54, oramade
SEK 200
Monday April 16 2012
at 17:43:06
10/4 19:32:36
16/4 17:29:39
150 kr