FURNITURE / Chairs and Stools / Rocking chair 12332112

nr 1233 2112

ROCKING CHAIR

Göran Malmvall, för Svensk Fur, 20th century, pine wood, Stämplad, wear.

Göran Malmvall, för Svensk Fur, 1900-tal, Furu, Stämplad

Condition: slitage

1000

SEK 2200

Monday February 4 2019
at 19:13:45